eventy rowerowe

OFERTA DLA FIRM

FIRMOWE EVENTY ROWEROWE

KROK PIERWSZY
KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA

Potrzebujesz zorganizować niezwykłą wycieczkę rowerową dla swoich pracowników lub kontrahentów? Nasza firma zajmuje się kompoleksową organizacją rowerowych imprez integracyjnych i eventów. Zorganizowaliśmy już kilkanaście takich rajdów i wciąż się rozwijamy, starając się dorównać wymaganiom naszych klientów. 

KROK DRUGI
DOPASOWANIE ODPOWIEDNIEJ TRASY

W Beskidzie Śląskim znajdziemy wiele pięknych widokowo ścieżek rowerowych. My je wszystkie znamy! Możemy je dopasować do uczestników. Wiele tras przebiega przebiega przez łatwe technicznie drogi przeciwpożarowe (np. sławna Stokówka na zboczu Baraniej Góry). 

KROK TRZECI
DOWÓZ ROWERÓW

Mamy możliwość dostarczenia rowerów pod wskazany adres, w dowolnym rejonie Beskidu Śląskiego. Dysponujemy przyczepami rowerowymi, busami. Nawet przy większych grupach, jesteśmy w stanie zorganizować dowóz i zwrot rowerów.

KROK CZWARTY
PRZEWODNIK

Dla chętnych grup zapewniamy przewodnika, który zatroszczy się o bezpieczny przejazd. Nasi przewodnicy mają doświadczenie w tego typu wycieczkach i są pomocni przy wszelkiego rodzaju problemach technicznych.
Nasz opiekun - Pan Mariusz - jest licencjonowanym przewodnikiem Beskidzkim, a w dodatku zapalonym rowerzystą.

KROK PIĄTY
ZAKOŃCZENIE

Na zakończenie imprezy rowerowej, proponujemy ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek. Na terenie sąsiadującego Bike Parku Nowa Osada istnieje możliwość zorganizowania takowego. Bądź, jak ktoś woli, cateringu w "Okrąglaczku" wyciągowym. 

Scroll to Top